Әкімнің блогы

Құрметті сайт қызметін пайдаланушылар!

Армысыздар, қадірлі жерлестер! Сіздермен Интернет-қабылдау жүйесі арқылы хабарласып отырғаныма қуаныштымын. Техникалық даму негізінде қалыптасып отырған ақпараттар ағыны екі жақты байланыс үрдісінің көкжиегін кеңейтіп, ортақ істің оңтайлы шешілуіне негіз қалайтыны анық.

Қазыналы қаламызды одан әрі дамытып, көркейте түсуі бағытындағы өздеріңізді толғандырып жүрген ұсыныс-пікірлеріңіз бен орын алып отырған олқылықтар жайындағы сыни пікірлеріңізді менің сайтыма жолдауларыңызға болады. Сайтта жарияланған материалдардың ешқайсысы да менің назарымнан тыс қалмайды, олар жан-жақты талқыланып, тиісті жауап беріледі.

Өздеріңізге деген құрметпен, ,
Қарағанды қаласының әкімі Әубәкіров Нұрлан

• 2016 жылы есеп беру кездесулері барысында келіп түскен халықтың ұсыныстары мен ескертулерін жүзеге асыру мониторингі
  • 2016 жылы Қарағанды қаласы әкімінің есеп беру кездесулерін өткізу барысында келіп түскен халықтың ұсыныстары мен ескертулерін жүзеге асыру бойынша шаралар жоспарын орындау туралы ақпарат
  • ИНФОРМАЦИЯ о работе с обращениями физических и юридических лиц в аппарате акима города Караганды за 12 месяцев 2016 года.
  • 2016 жылғы 12 ай ішінде Қарағанды қаласы әкімінің аппаратында жеке және заңды тұлғалардың өтініштерімен жұмыс туралы ақпарат

• Новости Караганды

• 08 Декабря