• «Діни экстремизмге жол жоқ»06 Желтоқсан 2018 15:32

2018 жылдың 6 желтоксан күні дін істері және конфессияаралық қатынастар секторының инспекторы Қарағанды тамақтану және сервис колледжі КММ «Діни экстремизмге жол жоқ» тақырыбында студенттер арасында терроризмге қарсы сана қалыптастыру мақсатында ақпараттық-түсіндіру жұмысын өткізді.

• «Деструктивті идеологияға қарсы иммунитет отбасында қалыптасады»06 Желтоқсан 2018 11:57

2018 жылдың 4 желтоқсан күні Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің жатақхана студенттеріне дін істері және конфессияаралық қатынастар секторының инспекторы «Деструктивті идеологияға қарсы иммунитет отбасында қалыптасады» тақырыбында дискуссиялық алаңын ұйымдастырды.

• Тұңғыш Президент күнінде қарағандылықтар баспаналы болды01 Желтоқсан 2018 10:05

Тұңғыш Президент күні Қарағанды облысының әкімі Ерлан Қошанов қарағандылықтарға пәтер кілттерін табыс етті.

• Тұңғыш Президент Күнімен!30 Қараша 2018 19:53

1 желтоқсанда барша Қазақстан еліміздің Тұңғыш Президент Күні мемлекеттік мерекесін атап өтеді.

• «Елбасы және жалынды жастар»30 Қараша 2018 18:09

Қарағанды жастары «Елбасы және жалынды жастар» атты ауқымды форумға қатысты. Аталған шараға Елбасымен бірге білім алып, қызмет жасаған замандастары, Қарағанды қаласының құрметті азаматтары, қаламыздың жоғары оқу орындарының студенттері, сонымен қатар, жас кәсіпкер Айбол Исабек, үш тілді меңгерген студент, өнерлі азамат Михуля Юрий, "Қазақстан барысы - 2018" жеңімпазы, ел мақтанышы, спортшы Ержан Шынкеев және қала белсенділері қатысты.

• Тұңғыш Президент Күні қарсаңында Қарағанды қаласының жастар ресурстық орталығы Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті жеке құрамымен кездесу өткізді30 Қараша 2018 17:31

Бүгін, 30 қараша күні Тұңғыш Президент Күні қарсаңында Қарағанды қаласының жастар ресурстық орталығы Қарағанды облысының төтенше жағдайлар департаменті жеке құрамымен кездесу өткізді.

• «Ерлер мінген арғымақ»30 Қараша 2018 16:30

Елбасының «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласын талқылау қорытындысы бойынша, балалар-жасөспірімдер клубтарының балалары үшін, ұлттық ат спорт түрлерін таныту мақсатында ағымдағы жылдың 29 қарашасында «Ерлер мінген арғымақ» экскурсиясы ұйымдастырылды. Экскурсия барысында «Қайрат» ұлттық ат спорт түрлері бойынша БЖСМ ат спорты базасында таралып келе жатқан спорт түрлері бойынша мастер-класс өткізілді.

• "Дана басшы – мықты ел"30 Қараша 2018 16:27

Н.Ә.Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» атты жолдауының мазмұнымен таныстыру мақсатында Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжінің кітапханасында кітапханашысы Жұмаділдина Ш.Д. және № 1 жасөспірімдерге қызмет көрсету филиалының қызметкерлерімен бірлесе отырып "Дана басшы – мықты ел" атты story time өткізілді. Іс-шараны Жаңа Майқұдық МҮ вокалисті Қонқыш Сырым "Батырлар ұраны" әнімен ашты.

• «Алтын бесікке +» шақырамыз!29 Қараша 2018 16:27

Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Күні қарсаңында Қарағанды қаласының әкімі «Алтын бесік + » жекеменшік балабақшасының ашылуына қатысты.

• Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі студентермен дінтанулық сауаттылықты арттыру семинары29 Қараша 2018 16:25

2018 жылдың 29 карашасында дін істері және конфессияаралық қатынастар секторы Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі студентермен дінтанулық сауаттылықты арттыру семинарын өткзді.

• «Күміс көмей, жез таңдай»29 Қараша 2018 15:37

29 қараша күні Приозерск қаласында «Күміс көмей, жез таңдай» атты патриоттық әндер байқауы өтті.

• Әлеуметтік әріптестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу бойынша қалалық үшжақты комиссияның кезекті отырысы өткізілді29 Қараша 2018 12:19

2018 жылғы 28 қарашада Қарағанды қаласының әкімдігінде Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.В.Любарскаяның төрағалығымен әлеуметтік әріптестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу бойынша қалалық үшжақты комиссияның кезекті отырысы өткізілді.

• Ата қазақтың тағылымды тарихы29 Қараша 2018 09:19

27.11.2018 года КГУ «Отделение социальной помощи на дому района им.Казыбек би города Караганды» для 10 лиц престарелого возраста и 15 лиц с ограниченными возможностями из числа обслуживаемых на дому организовано посещение Карагандинского областного изобразительного искусства.

• «Ақталған адамға бірыңғай үлгідегі куәлік беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі28 Қараша 2018 18:28

Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген «Ақталған адамға бірыңғай үлгідегі куәлік беру қағидалары» (2015 жылғы 2 сәуірдегі № 184) сәйкес, «Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ арқылы ақталған адамға бірыңғай үлгідегі куәлік беру жүзеге асырылады.

• «Leader`s time»28 Қараша 2018 18:23

Бүгін, 28 қараша күні «Good Zone» коворкинг орталығында жастарға арналған «Leader`s time» тақырыбындағы тренингті Қарағанды қаласы «Нұр Отан» партиясының сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Қоғамдық кеңесінің мүшесі, кәсіпкер Белялов Русланның қатысуымен өткізген болатын.