«Алтын сапа» және «Қазақстанның үздік тауары» байқауларына қатысуға өтінімдер қабылдау басталды

«Атамекен» Ұлттық Кәсіпкерлер палатасы ҚР Президентінің «Алтын сапа» сыйлығын алуға арналған байқауына және 2019 жылғы «Қазақстанның Үздік Тауары» республикалық көрме-байқауына қатысуға өтінімдерді қабылдау басталғанын хабарлайды.

Бұл байқау жыл сайын өткізіледі. Оларға Қазақстан аумағында тауарлар өндірумен, қызметтер көрсетумен (қару-жарақ пен әскери техника өндірісін қоспағанда) айналысатын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар қатыса алады.

Мемлекеттің қатысу үлесі 50%-дан асатын ұйымдар байқауға қатысуға жіберілмейді. Сонымен қатар оңалту және банкроттық рәсімдерін жүзеге асыру туралы белгіленген тәртіппен шешімдер қабылданған ұйымдар.

Байқауға қатысуға ниет білдірушілер 2019 жылдың 1 шілдесіне дейін электронды түрде www.altynsapa.kz сайтында өтінім қалдыруы тиіс.
    Толығырақ ақпаратпен www.altynsapa.kz сайтында танысуға болады немесе 8 (7172) 919-388 телефоны бойынша білуге болады.

Қарағанды облысының кәсіпкерлер палатасы таратқан ақпараты бойынша