Қарағанды облысының Сәтбаев қаласында жаңа пәтер кілттері берілді

14 наурыз Сәтпаев қаласында отбасылық жатақхана кілттері салтанатты түрде табысталды. Жаңа баспанаға Жезқазған кентінде тұрып келген отбасылар қоныстандырылды.
    Жанұялық жатақхана Сәтбаевтің орталығында орналасқан. Жақын маңда екі мектеп, балабақша бар және оқушылар сарайы салынып жатыр.
    Жатақхана екі корпустан және 28 блоктан тұрады. Онда 62 отбасы тұратын болады. Әр секторда үш комнатадан, жеке санитарлық торап, жуыну бөлмесі және жиһазбен, электрлі плитамен жабдықталған жеке ас үйі бар. Бірінші қабатта екі оқу залымен кітапхана орналасқан. Отбасылық жатақхана ғимараты бір жылға жетпей салынып, пайдалануға берілді.
    Весовое ауылы мен Жезқазған кентінің тұрғындарын Сәтбаев қаласының жаңа шағын аудандарына қоныстандыру Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтбаев, Ұлытау аймақтарын 2012-2020 жылдары әлеуметтік-экономикалық дамыту кешенді жоспарына сай жүзеге асырылуда.

Мақтан тұтамыз!