Қарағандылық спортшы Азия чемпионатында Қазақстан құрамасының қоржынына алғашқы медальді салды

Ұлдар мен қызадар арасындағы (U18) біріншілік Гонконгта өтуде. Азия чемпионаты 15 наурызда басталды және ол екі күнге жалғасады. Біздің еліміздің намысын халықаралық аренада 7 ұл және 10 қыздан құралған құрама команда қорғайды.
    15 наурыз Қарағанды облысының өкілі Василиса Фахрутдинова кедергілері бар 2000 шақырымды 7:22.88 секундта бағындырып, күміс медальді иеленіп, Қазақстан қоржынына алғашқы жүлдені салды.
    Василиса 2003 жылы туған. Жеңіл атлетикамен 5 жылдан бері айналысып келеді. Ә.Молдағұлова атындағы спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернатында оқиды. Спортшыны Сергей Плотников және Сергей Бекетов жаттықтырады. Жеңіл атлетикадан кедергілермен 300 м, 1500 м, 2000 м жүгіруден Қазақстан Республикасының бірнеше дүркін жеңімпазы.

Мақтан тұтамыз!