Бизнес-қауымдастық алдында бақылау-қадағалау органдарының «Бірыңғай есеп беру күні»

2019 жылдың 12 шілдесінде сағат 11.00-да Қарағанды облысы әкімшілігің ғимаратында Қарағанды облысы әкімі жанындағы Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі комиссия жұмысы шеңберінде бизнес-қауымдастық алдында қадағалау-бақылау органдарының «Бірыңғай есеп беру күні» - пилот жобасының бірінші отырысы өтті.
    Пилот жобасы ҚР Президенті Қ.К.Тоқаевтың тапсырмасы бойынша Ұлттық инвесторлар кеңесінің отырыс қорытындысы бойынша бастама алады. Идея бастамашысы «Атамекен» Кәсіпкерлер палатасы болды.
    Пилот жобасы шеңберінде, бірінші келесі есептер тыңдалды:
    • Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
    • Жерді пайдалану және қорғау басқармасы
    • Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
    • Полиция департаментінің Жергілікті полиция қызметі

Әрбір есеп беретін мемлекеттік органдардың есебімен сіз келесі сілтеме бойынша таныса аласыз:
    h
    ttp://karagandy.atameken.kz/ru/pages/955-edinyj-den-otcheta-kontrol-no--nadzornyh-organov-pered-biznes--soobshestvom

Қызықтыратын мәселелерді, ұсыныстарды немесе жазғыруларды түсініктемелерде немесе a.danenbayev@atameken.kz электронды почтаға жаза аласыз.

КОМИССИЯНЫҢ ТІКЕЛЕЙ ЭФИРІ: https://www.facebook.com/groups/krgbusiness/

Мақтан тұтамыз!