"Сары-Арқа 2019" облыстық жазғы ауыл спартакиадасы басталды

"Сары-Арқа 2019" ХХХІІІ облыстық жазғы ауыл спартакиадасы басталды. Оған Қарағанды облысының барлық аудандарынан 600-ден астам адам қатысты.

Жарыс бағдарламасына спорттың 11 түрі енгізілді: волейбол, шағын футбол, қазақ күресі, жазғы президенттік көп сатылы сайыс, армрестлинг, гирь спорты, тоғызқұмалақ, үстел теннисі, шахмат, дойбы, асық ату. Қатысушылардың жасы-18 және одан жоғары.
    - Бұл спартакиада дәстүрлі болды. 1986 жылы облыстық спорт комитетінің отырысында ауыл спортшылары арасында бірінші облыстық спартакиада өткізу туралы шешім қабылданды. Жарыс әр аудандарда ұйымдастырылады, өткен жылы бұл Нұра, биыл – Абай, онда "Жігер"стадионында өткен спартакиаданың әсерлі театрланған ашылуы болды. Ауыл тұрғындары осы дәстүрлі облыстық біріншілікке үлкен ықыласпен қатысып отырғанын атап өткім келеді, - деді Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының дене шынықтыру-бұқаралық жұмыс бөлімінің басшысы Нұрлан Аширбек.
    Өткен жылы спартакиадада Абай ауданының командасы бірінші орынды, Нұра ауданының құрама командасы екінші орынды, Жаңаарқа ауданының құрама командасы үшінші орынды иеленді.

Мақтан тұтамыз!