Қарағанды гарнизонының әскери қызметшілері дезинфекция жүргізуде

Қарағанды гарнизонының әскери қызметшілері бүгін, 26 наурызда теміржол және автовокзалдарға санитарлық өңдеу жұмыстарын жүргізді. Зарарсыздандыру іс-шарасына жүзден астам әскери қызметкер қатысты.

Жақын күндері олар мектеп, балабақша, медициналық мекемелер, сауда орталықтары, базарлар, сондай-ақ жаяу жүргіншілер жолдарын, қоғамдық көлік аялдамаларын, гүлзарлар, саябақтар және т.б. аумақтарына дезинфекциялау жүргізеді.

- Әскери қызметкерлер жеке қорғаныс киімдерімен жұмыс істейді. Өңдеу үшін жуу құралдарын, "Рубеж" дезинфекциялық ерітіндісі бар жеке газсыздандыру жинақтарын пайдаланады. Ерітінді адамдар мен жануарлар үшін қауіпсіз және 5 сағатқа дейін әрекет етеді. Дезинфекциялау үшін қажетті реагенттер қорын АРС-14KZ автомобиль құю станциялары қамтамасыз етеді, - деді "Астана" өңірлік қолбасшылығы әскерлері қолбасшысының орынбасары Қанат Дайыров.

Естеріңізге сала кетейік, коронавирустың таралуына жол бермеу үшін Қорғаныс министрлігі радиациялық, химиялық және биологиялық қорғау бөлімшелерінің әскери қызметшілерін көшелерді, қала ғимараттарын және адамдар көп жиналатын жерлерді санитарлық өңдеу үшін жіберген болатын.