Қарағанды жоғары политехникалық колледжі студенттері арасында Президент Жолдауын талқылауға арналған кездесу өтті

10 Қазан 2018 09:32

2018 жылдың 9 қазан күні Жастар ресурстық орталығының инспекторлары Қарағанды жоғары политехникалық колледжі студенттері арасында Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын талқылауға арналған кездесу өтті.

Студенттерге әрбір жас адамның еліміздің даму тенденциялары туралы және оның идеологиялық негіздері арқылы білуі керек екендігі айтылды. Қазіргі жағдайдағы табысқа әкелетін дамудың дұрыс бағыттарын ескере отырып, бүгін жастар үшін барлық жағдай жасалуда

Сондай-ақ Президент жастарға үміт артады, сондықтан келесі жыл «Жастар жылы» деп жариялану бізді өзін-өзі тану және жаңа идеялар мен жаңалықтарға қуатты серпін алуға мүмкіндік беретініне назар аударды.

Іс-шара 80 студентті қамтыды.

Мақтан тұтамыз!