02 Қараша 2018 18:35

2 қазан күні «Қазақстан кітапханалары – заманауи білім орталықтары» республикалық акциясы аясында «Good Zone» коворкинг орталығында «Нұр Отан» партиясы Қарағанды қалалық филиалының «Жас Отан» ЖҚ Қарағанды қаласының жастар ресурстық орталығымен бірлесіп «Jas Otan Cases» форматында «Электрондық немесе қағаз кітаптары?» тақырыбында мастер - класс өткізді.

Бұл қазіргі заманғы әлем мәселесі болып табылады, оның барлық салалары бүгінгі күні белсенді түрде электрондық жұмыс форматына біртіндеп ауысып жатыр.

Ойынның мазмұны электронды және қағаз кітаптарын пайдалану және сатудың артықшылықтарын анықтайтын құндылық, шығынд және уақыт факторларын ескере отырып кейстің тиімді шешімін табу.

Мастер-класқа қатысушылар - Қарағанды қаласының Жастар маслихатының депутаттары. Қатысушылар кейс шешудің екі түрлі нұсқасын ұсынды, бұл мәселені әртүрлі жағынан қарастыруға мүмкіндік берді.

Кейстің шешімін табу тек қана ойын-сауық ғана емес, сондай-ақ аналитикалық ойлаудың тиімді құралын, жастардың әртүрлі дағдыларды тиімді дамытуға және жақсартуға мүмкіндік беретін тұтас іскерлік көзқарасты қалыптастыруға ықпалын тигізеді.

Мақтан тұтамыз!