Қаланың Бас шыршасын салтанатты түрде жағу рәсімі

25 Желтоқсан 2018 11:31

24 желтоқсанда сағат 19.00-де Тәуелсіздік алаңында қаламыздың Бас шыршасын салтанатты түрде жағу рәсімі өтті. Шараға 240 аяз ата мен ақшақарлар және түрлі ертегі кейіпкерлері мен үлкен қуыршақтар қатысты. Рәсімге жергілікті атқарушы билік өкілдері, ұйымдар мен мекемелердің өкілдері, студенттер мен оқушылар және қала тұрғындары қатысты.

Қарағанды облысының әкімі Ерлан Жақанұлы Қошанов қарағандылықтарды келе жатқан жаңа жыл мейрамымен құттықтап, жылы лебізін білдірді Құттықтаудан соң Аяз ата кейпіндегі әртіс шырша шамдарын жағып, шара соңы мерекелік отшашумен аяқталды. Тәуелсіздік алаңындағы жаңа жылдық шара концерттік бағдарламамен ұласты. Қаламыздың белгілі шығармашылық топтары қала тұрғындарының мерекелік көңіл-күйін көтерді.

Мақтан тұтамыз!