29 Қазан 2019 17:54

Ағымдағы жылдың 23 және 25 қазанында Қарағандыда Әлеуметтік қызметкерлер күніне арналған салтанатты жиындар өтті. Кәсіби мерекеде әлеуметтік қорғау мекемелерінің қызметкерлерін «Қарағанды ​​қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ басшысы Б.Ж.Жайназаров құттықтады.

Құттықтау сөздерімен «Нұр Отан» партиясы Октябрь ауданының бірінші орынбасары Б.А.Аманжолова сөз сөйледі. Сала қызметкерлерін кәсіби мерекелерімен құттықтай отырып, Октябрь ауданы Ардагерлер кеңесінің төрағасы М.С. Аймағамбетов әлеуметтік қызмет көрсету жүйесінде жұмыс тек кәсіби дайындықты ғана емес, сонымен бірге ерекше адамгершілік қасиеттерді де қажет ететіндігін атап өтті. «Әлеуметтік қорғаудың саласы сан қырлы. Біздің қасымызда соғыс және еңбек ардагерлері, жалғызбасты зейнеткерлер, жетімдер, мүгедектер, тұрмысы төмен отбасылар тұрады. Сіз олардың өмірінде жылулық пен қамқорлық, жақсы және жарқын мерекелер болу үшін барлығын жасайсыз. Әлеуметтік қызметкер болу оңай емес. Бұл жүрек қалауымен орындалатын миссия », - деді Марат Сейфуллович.

Мерекелік жағдайда қаланың әлеуметтік саласының үздік қызметкерлері Қарағанды ​​қаласы әкімінің, Қарағанды ​​қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің грамоталары мен алғыс хаттарымен марапатталды.

Бүгінде қаланың әлеуметтік қорғау саласында төрт жүзден астам адам жұмыс істейді. Қиын өмірлік жағдайға тап болған отбасыларға, балаларға және азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қызметкерлер, медбикелер, педагогтар, психологтар және осы саланың басқа қызметкерлері көмектеседі.

Сонымен қатар жерлесіміз, әнші Марат Бекішев құттықтау сөз сөйлеп, барлығын жарқын ұмытылмас дауысымен таң қалдырды. Сонымен қатар, біздің қызметкерлер барлық шеберліктерін көрсетті. Мереке әлеуметтік қызметкерлер өнерімен аяқталды.

Құрметті достар! Кәсіби мерекеде жанашырлық мен қолдауға мұқтаж жандарға көмек көрсеткен үшін ризашылық білдіреміз. Сізге зор денсаулық, зор бақыт, өркендеу, кез келген іске сәттілік тілейміз».

Мақтан тұтамыз!