05 Қаңтар 2020 18:15

Х А Б А Р Л А Н Д Ы Р У

Құрметті қарағандылықтар!

«Қарағанды қаласының идеологиялық тұрғыдан ескірген көшелерін қайта атау бойынша материалдарды Қарағанды қалалық мәслихатының қарауына енгізу туралы» Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 01/01 қаулысына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларымен келесі Қарағанды қаласы көшелерінің атауларын өзгерту мәселесі бойынша көпшілік тыңдаулар өткізілетінін хабарлаймыз:

1) Аманжолова;

2) Волочаевская;

3) Защитная;

4) Зональная;

5) Кривогуза;

6) Кувская;

7) Ленина;

8) Нуржанова;

9) Олимпийская;

10) Приканальная;

11) Черкасская.

Осыған орай Сіздерді Қоғамдық келісім ғимаратында (Шахтеров д., 64) 2020 жылдың 13-ші қаңтарында сағат 17:00 өтетін көпшілік тыңдауларға қатысуға шақырамыз.

Назар аударыңыз! Қатысушыларды тіркеу сағат 16:00-де басталады.

Қарағанды қалалық мәслихатының

заңдылық және жергілікті өзін-өзі