Баспасөз-хабарлама №4, «Мечта» СУ мемлекеттік қызметтер жәрмеңкесі

31 Қаңтар 2020 18:27

Баспасөз-хабарлама

№4, «Мечта» СУ мемлекеттік қызметтер жәрмеңкесі

Қарағанды қаласы әкімінің аппараты«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» ҰАҚ филиалы-ХҚКО» департаментімен бірлесіпэлектрондық мемлекеттік қызметтерді насихаттау  және қарағандылықтарға мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін түсіндіру мақсатында, Қарағанды қаласының жергілікті атқарушы органдарымен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер жәрмеңкесін өткізіледі.

•        №4 ХҚКО-да 2020 жылғы 4 ақпанда сағат 15:00-ден сағ. 19:00 дейін (Архитектурная  көшесі, 8);

•        «Мечта» СУ2020 жылғы 6 ақпанда сағат 15:00-ден сағ. 19:00 дейін (Гүлдер шағын ауданы, 2 А).

Келесі мемлекеттік мекемелердің мамандары кеңес береді:

1.      «Қарағанды қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ;

2.      «Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі» ММ;

3.      «Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары  бөлімі» ММ;

4.      «Қарағанды қаласының білім бөлімі» ММ;

5.      Қарағанды қаласының аудан әкімі аппараттарының АХАТ бөлімдері;

6.      «Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ;

7.      «Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі» ММ;

8.      «Қарағанды қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі» ММ;

Қала тұрғындарын қызықтыратын мәселелер бойынша кеңес алу үшін шақырамыз.