Сіздерді Қазақстан халқының бірлігі мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз!

01 Мамыр 2020 09:32

Құрметтіқарағандылықтаржәнеқалақонақтары!

Сіздерді Қазақстан халқының бірлігі мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз!

Бейбітшілік пен келісімді бейнелейтін бұл мереке біздің халқымыздың керемет дәстүріне айналды, ол Қазақстан жерінде өмір сүретін адамдардың асқақ армандарын біріктірді.

Біздің еліміз ешкімді ұлттық негізге бөлмей, әр ұлттың, бүкіл әлемдік қауымдастықтың тілін, әдет-ғұрпын құрметтеп, достық пен бірліктің нақты үлгісін көрсетеді. Осының арқасында біз ел экономикасын жақсы қарқынмен дамытып, азаматтардың әл-ауқатын жақсарттық.

Бұл бірлік фестивалі Қазақстан халқы Ассамблеясының 25 жылдығында өткізіліп отыр. Қазақстан халқының достығы, бірлігі мен толеранттылығы - біздің басты байлығымыз және баға жетпес жетістігіміз.

Анықтайтын факторлардыңбірі Елбасы - Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың даналығы мен саяси еркі болды. Біздің барлық жетістіктеріміз бен табыстарымыз - барлық қазақстандықтардың ұлттық және діни тегіне қарамастан, ұлы және бұзылмайтын достығының нәтижесі.

Қарағандыда 100-ден астам ұлт өкілдері тату-тәтті өмір сүріп, еңбек етеді.Біздің көпұлтты қаламыздың тұрғындары еліміздің одан әрі гүлденуіне ықпал ететін этникалық әртүрлілік пен достықта өмір сүрудің ерекше моделін ұстайтындығын атап өткіміз келеді.

Құрметті жерлестер!

Бірлік пен достық мерекесі бірлікте, бауырластықта және өзара сыйластықта кез-келген жетістік шыңына қол жеткізетіндігінің тағы бір дәлелі бола берсін!

Әр отбасында, әр үйде бейбітшілік пен тыныштық орнасын!Баршаңызға мықты денсаулық, мейірімділік, өркендеу және өзара түсіністік тілейміз!

Қарағанды қаласының әкімі                                            Н.Әубәкіров

Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы          К. Бексұлтанов