Құрметті мәдениет саласының қызметкерлері!

21 Мамыр 2020 17:27

Баршаңызды мәдениет және өнер қызметкерлері күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев әрдайым мәдени мұрамыздың маңыздылығына ерекше мән беріп отырады.

Ұлттық салт-дәстүрімізді, мәдениетімізді сақтап, ұлықтау жолында аянбай еңбек етуге шақырады.

Бүгінгі күні мәдениет саласы қоғамдық көңіл-күйге зор әсер беруші болып табылады. Мәдениет саласының қызметі тұлғаның рухани қалыптасуына, мемлекеттік тұғырдың орнығуына үлес қосуда.

Мәдениет - кең де қастерлі ұғым, бұл бағыттағы әр қадам игілікті. Мәдениет-адамгершілік, руханилық, моральдық құндылықтар, тәрбие, дәстүр және әдет-ғұрып. Шын мәнінде, адам мәдени үдерісте үздіксіз өмір сүреді және мәдениет деңгейін әрбір азаматтың іс-әрекеттері анықтайды.

Осы мереке күні сіздерге  денсаулық, бақыт, молшылық, мол күш-жігер, ұмтылыстар, шығармашылық табыстар, жарқын  бастамалар тілеймін!

Аким города Караганды

Нурлан Аубакиров