Қарағанды облысының әкімі Ерлан Қошанов интернет-пайдаланушылардың сұрақтарына жауап береді

«Ашық диалог» порталында жұма, 11-ші тамызда Қарағанды облысының әкімі Ерлан Қошановтың қатысуымен интернет-конференция өтеді. Тақырыбы: «Қарағанды облысының әлеуметтік-экономикалық дамуы және Қазақстанның үшіні жаңғыруы».

Конференция 14.30-да басталып, 18.30-ға дейін жалғасатын болады. Сұрақтарыңызды қою үшін dialog.egov.kz/conference/273dialog.egov.kz порталында тіркелу қажет. Тіркеуді электрондық-сандық қолтаңбаның көмегімен жүзеге асыруға болады.

«Ашық диалог» ҚР «Ашық үкіметінің» бір құрамасы жәнеде ол мемлекеттік органдар мен қоғамның арасында тиімді кері байланыс орнатуға арналған алаң болып табылады.