Теміртаулық спорт тілшісі Қысқы Олимпиададағы биатлон бойынша сайыс барысын түсіндіріп отыратын болады

Теміртау қаласының спорт тілшісі Сергей Янобаев Оңтүстік Кореядағы Қысқы Олимпиадаға арналған спорттық комментаторлар кастингінен өтті. Ол «QAZSPORT» телеарнасының тікелей эфирінде биатлон бойынша жарысты дыбыстайтын болады.
Сергей Янобаев өзі де спортшы болған – академиялық ескекпен айналысқан. 10 жылға жуық уақыт бойы Теміртаудағы Мұз сарайында хоккей матчын жүргізіп келеді. 2016-шы жылы тікелей эфирде Астанадан Рио-де-Жанейродағы Олимпиада ойындарының академиялық ескек пен жебеден оқ ату бойынша сайыстарын жүргізген.
Теміртау қаласының әкімдігінде жерлестерін жауапты қызметке шығарып салды. Сергей Янобаевке сәттілік тілеп, жанкүйерлер оның коментарийлерінен көңілі шығуын тіледі.
Фото Теміртау қаласы әкімінің баспасөз-қызметі мұрағатынан алынған