• Еңбек министрлігі қазақстандықтарды тағы екі әлеуметтік қызметті SMS арқылы алуды ұсынады 23 Қаңтар, 16:00
      Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі  азаматтарға қандай да бір мемлекеттік органдарға жүгінбестен SMS арқылы тағы екі қызметті алуды ұсынады. Атап айтқанда, мүгедектік бойынша жәрдемақы тағайындау туралы, сондай-ақ мүгедектік жағдайындағы әлеуметтік төлемдер туралы сөз қозғалып отыр.
    • 2020 жылдың сәуір айында Нұрсұлтан Назарбаев әуежайының коды ауысады 23 Қаңтар, 15:00
      Алматыда Орталық Азия (ОА) елдерінің әуе компаниялары басшыларының, соның ішінде Air Astana, QAZAQ Air және SCAT (Қазақстан), AviaTraffic (Қырғызстан), Somon Air (Тәжікстан) және AZAL (Әзірбайжан), сондай-ақ ИАТА (Халықаралық әуе көлігі қауымдастығы) өкілдерінің 2-ші дөңгелек үстелі өтті.
    • Қазақстан құс еті бойынша ішкі нарық қажеттілігін толығымен қанағаттандыруға мүдделі 23 Қаңтар, 13:00
      2019 жылы Қазақстанда шамамен 220 000 тонна құс еті өндірілді. Бұл нарықтағы сұраныстың тек 60 пайызын жабады. Қалған қажетті мөлшер Ресей, АҚШ және Украина елдерінен әкелініп жатыр.Осыдан барып өткен жылы импорт шамамен 160 000 тоннаны құрады. Бұл дегеніміз өндірушілер үшін өндіріс көлемін ұлғайтып, нарықтың қажеттілігін толығымен қанағаттандыруда үлкен перспективалар барын көрсетеді. Осы орайда қазақстандық өндірушілер жуық арада құс еті бойынша ішкі нарық қажеттілігін толығымен қанағаттандыратын дәрежеге жететінін мәлімдеп отыр, деп хабарлады Strategy2050.kz ақпарат тілшісі.
    • Ж.Бекшин: Қазақстандықтарды уақытша Қытайға барудан бас тартуға шақырамыз 23 Қаңтар, 13:00
      Денсаулық сақтау министрлігі ҚР азаматтарын уақытша Қытай Халық республикасына барудан бас тартуға шақырды. Бұл туралы ҚР Денсаулық сақтау министрлігі Тауарлар мен қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігі комитеті төрағасының орынбасары Жандарбек Бекшин  Қазақстан Республикасында коронавирустық инфекцияның алдын алу бойынша атқарылып жатқан шаралары жөнінде өткен бапасөз мәжілісінде айтты, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • Н.Сабильянов: Тендерді шенеуніктерге жақын адамдар ғана ұтып жатыр 23 Қаңтар, 12:00
      Елордада ҚР Парламент мәжілісінде ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаты, Экономикалық реформалар және өңірлік даму комитетінің төрағасы Нұртай Сабильяновтың қатысуымен ҚР кейбір заңнамалық актілеріне бизнес ахуалды жақсарту бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заң жобасының таныстырылымы өтті. Жиын барысында комитет төрағасы заң жобасы егжей-тегжейлі қаралатынын атап өтті, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • Бейжіңге қазақстандық сиыр етінің алғашқы партиясы жеткізілді 23 Қаңтар, 10:00
      ҚХР астанасы Бейжіңдегі «Синьфади» ауыл шаруашылығы өнімдерінің халықаралық көрме орталығында жетекші қазақстандық компаниялардың жоғары сапалы мұздатылған өнімінің бірінші партиясын жеткізуге арналған ресми шара өтті, деп хабарлады Ауыл шаруашылығы министрлігінің баспасөз қызметі.
    • Елордада мүмкіндігі шектеулі жандар ұйымдарының мәселелері талқыланды 22 Қаңтар, 19:00
      Ел астанасында "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы Абылай Мырзахметовтың қатысуымен мүмкіндігі шектеулі жандардың мәселелері талқыланды. Атап айтқанда мүкіндігі шектеулі жандардың ұйымдарына индустриалды сертификат беру тәртібі, алу үшін қандай талаптарға жауап беру керек деген секілді мәселелер көтерілді, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • Қазақстан мен Германия ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын анықтады 22 Қаңтар, 17:00
      ҚР Ауыл шаруашылығы вице-министрі Айдарбек Сапаровтың басшылығымен Қазақстан делегациясы Берлинде өткен «Жасыл апта 2020» (International Green Week 2020) халықаралық азық-түлік көрмесінің ашылу барысында «Қазақстан-Герман аграрлық-саяси диалог» жобасы шеңберінде Германия Федералды азық-түлік және ауыл шаруашылығы министрлігінің (BMEL) және GFA Group GmbH компаниясының өкілдерімен келіссөздер жүргізді.
    • Кадрлық резерв жастарға әлеуметтік лифт сияқты болады – А.Сәкенов 22 Қаңтар, 16:00
      Кадрлық резерв жастарға әлеуметтік лифт сияқты болады. Бұл туралы Президенттік жастар кадрлық резервінің мүшесі Алмас Сәкенов Strategy2050.kz ақпарат агенттігінің тілшісімен бөлісті.
    • Қ.Тоқаев Талғат Донақовты қабылдады 22 Қаңтар, 15:00
      Мемлекет басшысы Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы Талғат Донақовты қабылдады, деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.