• Нұрсұлтан Назарбаев Садриддин Ахмедов сынды мықты спортшыларды қабылдады 15 Ақпан, 17:00
      «Ақорда» резиденциясында өткен кездесуге ҚР Ұлттық Олимпиада комитеті мен Қазақстандық әуесқой бокс федерациясының президенті Тимур Құлыбаев, Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің жаңа төрағасы Серік Сәпиев, жақында ғана АҚШ өткен фристайл-могулдан Әлем чемпионатының жеңімпазы, ҚР еңбегі сіңген спорт шебері Юлия Галышева, кәсіпқой бокста жұлдызы жанып келе жатқан боксшы Садриддин Ахмедов, мәнерлеп сырғанаудан халықаралық дәрежедегі спорт шебері Элизабет Тұрсынбаева, шаңғымен трамплиннен секіру спортынан халықаралық дәрежедегі спорт шебері Сергей Ткаченко қатысты.
    • Ян Аарт Шольте: «Дүниежүзі байлығының 50 % адамдардың 1 % өз бақылауында ұстап отыр» 13 Ақпан, 20:00
      «Жер планетасындағы кедейлердің 50 пайызының экономикалық активтері 1 пайызға да жетпейді. Қазіргі таңда әлемде бауырмалдық пен сыйластық жоғалған. Мысалы, тілдік дискриминация, жынысына, жасына, ұлты мен нәсіліне, дініне қарай кемсітушілік белең алып барады», - дейді Гетербор университетінің «Ғаламдық зерттеулер мектебі» жетекшісі.
    • Б.Сапарбаев: Президент қойған міндеттер азаматтардың әл-ауқатын жақсартуға бағытталған 01 Ақпан, 16:00
      Ақтөбе облысының әкімі Бердібек Сапарбаев Үкіметтің сәрсенбі күні өткен кеңейтілген отырысында Мемлекет басшысы берген тапсырмаларды жүзеге асыруға байланысты жиын өткізді. Оған мемлекеттік органдардың, коммуналды кәсіпорындардың, қоғамдық ұйымдардың басшылары қатысты.
    • Депутаттық сауалдар: Үкімет қандай мәселелерді шешуі керек 01 Ақпан, 12:00
      Сенат төрағасы Қасым-Жомарт Тоқаевтың төрағалық етуімен Парламент Сенатының отырысында бірқатар тұжырымдамалар ратификацияланып, депутаттық сауалдар жолданды. Сенат депутаттары елдегі шешімін таппай отырған мәселелер бойынша өз ұсыныстарын Үкімет басшысы Бақытжан Сағынтаевқа сауал ретінде жеткізді. Сенат отырысында көтерілген мәселелер туралы толығырақ келесі материалдан оқи аласыздар.
    • Н. Нығматулин: Елбасы бастамаларын сапалы заңдармен қамтамасыз ету –Парламенттің басты міндеті 31 Қаңтар, 15:00
      Мәжіліс Төрағасы Нұрлан Нығматулиннің Жамбыл облысының жастарымен кездесудегі басты мақсаты Жастар жылының ашылуындағы Мемлекет басшысының жастарға көрсеткен қолдауы туралы болды.
    • Өңірлер: Түркістан облысының әлеуметтік-экономикалық даму ахуалы 31 Қаңтар, 12:00
      Түркістан облысы - қарқынды дамып жатқан өңірлердің бірі. Аймақта жаңа өнеркәсіп орындары ашылып, туризм және жұмыспен қамту салалары қарқынды дамып жатыр. Мәселен, Түркістан облысының Сарыағаш ауданында 42 гектар жерде қуаттылығы 20 МВт құрайтын күн электр стансасының құрылысы аяқталуға жақын. Өңірде осы сынды жүзеге асырылып жатқан жобалар туралы толығырақ келесі материалдан оқи аласыздар.
    • Елбасы Үкіметке қандай тапсырмалар жүктеді? 30 Қаңтар, 16:00
      Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың төрағалығымен өткен Үкімет отырысында барлық министрлер мен әкімдер 2018 жылдың қорытындысы бойынша баяндама жасады. Барлық есеп тыңдалған соң Елбасы Үкіметке бірқатар тапсырмалар жүктеді. Үкіметке нақты қандай тапсырмалар жүктелгені туралы келесі материалдан оқи аласыздар.
    • 2018 жылы экономиканың барлық салаларында жақсы көрсеткіштерге қол жеткізілді – Елбасы 30 Қаңтар, 12:00
      Астанада Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың төрағалығымен Үкіметің кеңейтілген отырысында 2018 жылдың әлеуметтік-экономикалық қорытындылары мен биылғы жылға нақты жоспарлар анықталды. Бүгінгі жиынға Үкімет мүшелері, Астана, Алматы және Шымкент қалалары мен облыстардың әкімдері, орталық мемлекеттік органдар мен министрліктер басшылары қатысты. Атқарылған жұмыстың қорытындысы мен нақты жоспарлар қандай болатыны туралы келесі материалдан оқи аласыздар.