• Мәжілістегі мәжіліс: екі заң жобасы мақұлданды 21 Ақпан, 18:00 Бүгін Мәжілістің кеңейтілген кезекті отырысы өтті. Жалпы отырыстың бірінші оқылымында - Халықты жұмыспен қамту және көші-қон мәселелері, екінші оқылымында - Жер қатынасын реттеуге туралы заң жобалары талқыланды.
  • Елбасы Қауіпсіздік кеңесінің отырысын өткізді 21 Ақпан, 14:00 Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың төрағалығымен Қауіпсіздік кеңесінің отырысы өтті, деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.
  • Үкімет отырысы: Су тасқынының алдын алу мен ұстаздар мәртебесі, АХҚО-ның ресми ашылуы /ШОЛУ/ 20 Ақпан, 16:00 Бүгін Премьер-Министр Бақытжан Сағынтаевтың төрағалығымен Үкімет отырысы өтті. Отырысқа министрлер кабинеті мен облыс әкімдері қатысты. Күн тәртібінде орталық және жергілікті атқарушы органдардың су тасқынына дайындығы, АХҚО қызметі мен ұстаздар мәртебесі талқыланды. Жиында көтерілген өзекті мәселелерді Strategy2050.kz АА дайындаған шолудан оқи аласыздар.
  • Нұрсұлтан Назарбаев латын графикасына көшу туралы Жарлыққа өзгеріс енгізді 20 Ақпан, 12:00 «Қазақ тілі әліпбиін кириллицадан латын графикасына көшіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 26 қазандағы №569 Жарлығына өзгеріс енгізді, деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.
  • Латын әліпбиінің соңғы нұсқасы тиімді – Дәурен Абаев 20 Ақпан, 12:00 Бүгін жарияланған жаңа редакция бойынша латын графикасындағы қазақ әліпбиінде апострофтар алынып тасталып, бірнеше әріп диграф арқылы жазылатын болды. Осы орайда жаңа латын әліпбиіне қатысты ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрі Дәурен Абаев пікір білдірді, деп хабарлайды Вaq.kz.
  • Нұрсұлтан Назарбаев пен Эмомали Рахмон екіжақты ынтымақтастықтың ахуалын талқылады 19 Ақпан, 15:00 Мемлекет басшысы Тәжікстан Республикасының Президенті Эмомали Рахмонмен телефон арқылы сөйлесті,деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.
  • АКМ алқа жиыны: Цифрландыру, шеттегі қазақтарға баспасөзді жеткізу, ауылдарға интернет тарту /ШОЛУ/ 16 Ақпан, 15:00 Бүгін Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің алқа отырысы өтті. Министр Дәурен Абаев елдің ақпарат саласындағы жаңашылдықтар мен атқарылған жұмыстар туралы баяндады. Атап айтсақ, алдағы уақытта Қазақстан ауылдарына талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту мен шеттегі қазақтарды елде шығатын БАҚ өнімдерімен қамтамасыз ету көзделіп отыр. АКМ осы және өзге бастамаларын Strategy2050.kz АА дайындаған шолудан оқи аласыздар.
  • Ақпараттандыру саласындағы цифрлық жүйенің маңыздылығы 16 Ақпан, 15:00 «Стратегия» пікірталас клубы алаңында цифрландыру , халықтың интернетті қолданудағы сауаттылығы туралы журналист, әлеуметтанушы Амангелді Құрмет пен шығыстанушы ғалым Олжас Бейсенбаев ой өрбітті.
  • Елбасы Кәрім Мәсімовті қабылдады 15 Ақпан, 15:00 Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы Кәрім Мәсімовті қабылдады, деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.
  • Агроөнеркәсіп: субсидияны қайта қарау, озық техника және цифрлық жүйе /ШОЛУ/ 15 Ақпан, 13:00 Ауыл шаруашылығы министрлігінде өткен кеңейтілген алқа отырысы өтті. Онда саладағы субъектілерді қаржыландырудың қолжетімділігін арттыру, сауда нарықтарын кеңейту және ауыл шаруашылығы өнімдерінің экспортын дамыту, биологиялық ресурстарды оңтайлы басқару сынды бірқатар өзекті мәселелер талқыланды. Сондай ақ, былтыр атқарылған шаруаларға есеп беріліп, Мемлекет басшысы Н.Назарбаевтың «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты Жолдауын жүзеге асыру тетіктері сөз болды. Толығырақ Strategy2050.kz АА дайындаған шолуынан оқи аласыздар.