• Елордаға газ қашан келеді 20 Қараша, 15:00
      Тұтынушылар үшін түпкі баға астанада үш негізгі факторға байланысты түзіледі. Біріншісі – жер қойнауын пайдаланушылардан сатып алу бағасы, ол бойынша батыс кен орындарынан, Теңіз газдан газ алу жоспарланған, сондай-ақ Ақтөбе кен орны топтамасы. Бағасын Энергетика министрлігі ҚР Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу комитетімен бірлесіп реттейтін болады. ҚР Үкіметінің баспасөз орталығында өткен баспасөз конференциясында ҚР энергетика вице-министрі Мұрат Жүребеков айтып берді, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • CSI: Елордада Жаңа экономикалық саясат тұжырымдамасы таныстырылды 20 Қараша, 13:00
      Жаңа экономикалық саясаттың тұжырымдамасы Стратегиялық бастамалар форумында таныстырылды. Іс-шараға қатысушылар аталған тұжырымдаманың тиімділігі мен оны жүзеге асырудың тетіктері туралы талқылады, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • Еуразия кеңістігінде өмір сүрген халықтардың ортақ тарихи мұрасын зерттеу қолға алынды 20 Қараша, 13:00
      Ел астанасында Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың "Ұлы Даланың жеті қыры" мақаласының ережелерін жүзеге асыруға арналған "Еуразия тарихының мұрасы" көне заманнан қазіргі кезенге дейінгі тарихи сабақтастығы" атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • Елордада Адам құқықтары диалогы басқосулары өтті 20 Қараша, 12:00
      Нұр-Сұлтан қаласында Еуропалық Одақ пен Қазақстан Республикасы Әділсот және ішкі істер мәселелері бойынша кіші комитетінің 17-ші отырысын және Адам құқықтары бойынша 11-ші диалог басқосуын өткізді. Биыл қос кездесу Қазақстандағы саяси өзгерістер мезеті мен Кеңейтілген әріптестік пен ынтымақтастық туралы келісімнің (КӘЫК) ЕО-ға мүше мемлекеттермен толық бекітілуі аясында ЕО-Қазақстан арасындағы өзара ынтымақтастықтың маңызды кезеңімен тұспа-тұс келді. Талқылаулар сындарлы және ашық диалог жағдайында өтті.
    • Қазақстан мен Әзербайжан Каспий теңізінің түбінде салынатын ТОБЖ құрылысын ашты 19 Қараша, 17:00
      ҚР Премьер-Министрі Асқар Мамин және Әзербайжан Премьер-Министрі Али Асадов Ақтау қаласында өткен Каспий теңізінің түбінде екі ел арасындағы байланыстың талшықты-оптикалық желісін (ТОБЖ) салу бойынша «Trans Caspian Fiber Optic» (TCFO) салуды бастау салтанатты рәсіміне қатысты.
    • Ж.Бекшин: Биыл 5 мыңға жуық ата-ана балаларына вакцина салдырудан бас тартты 19 Қараша, 17:00
      Биыл 5 мыңға жуық ата-ана балаларына вакцина салдырудан бас тартты. Бұл туралы санитарлық эпидемиологиялық ахуал туралы және ауысымдық суықтап науқастанудың профилактикасы туралы баспасөз мәжілісінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау Комитетінің төрағасының орынбасары Жандарбек Бекшин айтты, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
    • «Қазақстанның 100 жаңа есіміне» дауыс беру мерзімі ұзартылды 19 Қараша, 17:00
      «Қазақстанның 100 жаңа есімі» үшінші кезеңінің дауыс беру мерзімі 25 қарашаға дейін ұзартылды.
    • БҚО-да 23 мыңнан астам адам «Еңбек» мемлекеттік бағдарламасына қатысты 19 Қараша, 16:00
      2019 жылғы он айдың қорытындысы бойынша Батыс Қазақстан облысында 23 346 адам 2017-2021 жылдарға арналған «Еңбек» мемлекеттік бағдарламасының қатысушысы болды. 14 748 адам жұмысқа орналастырылса, оның 9 978-і немесе 68% тұрақты жұмыс орнымен қамтылды.
    • Сенатта Қазақстан мен Түркия арасындағы Әскери ынтымақтастық мәселелері қаралды 19 Қараша, 15:00
      Парламент Сенаты Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің кеңейтілген отырысында «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түркия Республикасының Үкіметі арасындағы Әскери ынтымақтастық туралы келісімді ратификациялау туралы» заң жобасы қаралды.
    • Қ.Тоқаев Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институтына барды 19 Қараша, 15:00
      Мемлекет басшысы «Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнына барды, деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.

Мақтан тұтамыз!