Қарағанды қаласында иттерді серуендету орындарын анықтау туралы

Жоба

Қарағанды қаласында иттерді серуендету орындарын анықтау туралы

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және озін-өзі басқару туралы», 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңдарына және (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2481 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялнған) Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы XXII сессисының № 245 «Қарағанды облысының аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы» шешімінің 13 тармағына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1.  Қарағанды қаласында иттерді серуендету орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.

2.  Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Р.Т. Мүкееваға жүктелсін.

3.  Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                     Н. Әубәкіров

Орынд.: Бекетбаев Е.

Қарағанды қаласы әкімдігінің

2016жылғы «___»_________